Mikuláš nám už vypisoval na tie Facebooky a pýtal sa či má navštíviť aj poslušné deti ubytované v rekreačnom dome Shalom pod Západnými Tatrami. Odkazuje, že ak sa ubytujete u nás v čase od 5. do 09.12. 2019 každé dieťa do 12 rokov dostane sladký mikulášsky balíček v cene pobytu.

 

 

Sprievodné akcie v našom okolí:

 • 5. až 7.12. Mikulášsky jarmok v historickom centre Lipt. Mikuláša
 • 7. 12. Príďte s nami osláviť 40-te výročie Folklórnej skupiny Smrečany (Folklórne vystúpenie v KD v Smrečanoch)
 • 8.12. Rozsvietenie vianočného stromčeka na námestí v Smrečanoch s kultúrnym programom

Aby aj dospelí neboli smutní, že im Mikuláš nič nepriniesol, tak stále platí ponuka na zľavnené Aquapassy do Bešenovej a Tatralandie len za 13 € !

 

 

TEŠIME SA NA VÁS.

 

 

Až do 25.12.2019 možu u nás ubytovaní hostia využiť 50% zľavu do termálnych aquaparkov Tatralandia a Bešeňová !

 

Pred letnou sezónou sme sa rozhodli zlepšiť naše služby. Veríme, že sa budete v izbe Baníkov cíťiť počas Vašej dovolenky na Liptove príjemne.

Akciová cena platí pre našich hostí do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. 
 
 • Cena 13€ platí pre všetky vekové kategórie.
 • Cena zahŕňa celodenný vstup pre 1 osobu do vodného parku bez vstupu do saunového sveta.
 • V prípade záujmu, je za doplatok 6 € zakúpiť vstup do saunového sveta a za 5 € obedové menu. 

 

 •  

Naši hostia môžu využiť stále perfektné snehové podmienky v kombinácií s lákavými zľavami až do 50 %. 

https://www.facebook.com/RekreacnyDomShalom/videos/360308147908217/?t=7

Aspoň na pár dní v roku sme sa zišli kompletne celá rodinka. Spoločne Vám ďakujeme za priazeň v uplynulom roku a želáme Vám požehnaný rok 2019. 

 
Je tu jeseň a pomaly sa blížiaca zima. Čo môže byť lepšie ako si po pár aktívne strávených dňoch na Liptove dopriať oddych v jednom z liptovských termálnych aquaparkov ?
 
Akciová cena platí pre našich hostí do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. 
 
 • Cena 12,90€ platí pre všetky vekové kategórie.
 • Cena zahŕňa celodenný vstup pre 1 osobu do vodného parku bez vstupu do saunového sveta.
 • V prípade záujmu, je za doplatok 6 € na osobu pri pokladni možný aj vstup do saunového sveta.

 

Využite stabilné jesenné počasie na turistiku v Západných Tatrách - Roháčoch. Pri objednávke ubytovania nad 100 € dostane "vedúci zájazdu" najnovšiu edíciu mapy Západných Tatier zadarmo. 

Akcia platí až do sezónnej uzávery turistických chodníkov 1.11. 

Mapa Západné Tatry - Roháče zadarmo

 

 

S otvorením  zimnej sezóny 2017/2018 si Vás dovoľujeme informovať o novinkách v našom okolí a v našom rekreačnom dome.

Lyžovačka na Liptove v sezóne 2017/2018

Rekreačný dom Shalom v obci Smrečany, môže byť Vašim východiskovým bodom počas zimnej dovolenky na Liptove do nasledujúcich lyžiarskych stredísk .

 • Ski Centrum Žiar – Dolinky-2km

Stredisko ponúka 2 lyžiarske vleky s dvoma zasnežovanými zjazdovkami s celkovou dĺžkou 650 m. Na svoje si tu prídu najmä začiatočníci, ale aj stredne pokročilí. Areál disponuje aj osvetlením, ktoré zabezpečuje pravidelné večerné lyžovanie.

Navyše, naši hostia môžu okrem zľavy 15 - 20% z ceny skipassov. Využiť môžu aj zľavu 10% na servis a požičovňu lyží v stredisku.

 • Ski Opalisko

V obci Závažná Poruba, len 10 km od nás sa nachádza stredisko Ski Opalisko, kde na Vás na úpätí vrchu Poludnica (1 548 m n.m.) čakajú 4 vleky, 1 sedačková lanovka a 5 umelo zasnežovaných zjazdoviek s celkovou dĺžkou 3,5km.  

Naši hostia môžu využiť 20% zľavu na 4-hodinové skipasy a 30% zľavu na viacdňové skipasy.

 • Jasná Nízke Tatry

Najväčšie a najlepšie slovenské lyžiarske stredisko je od nás vzdialené len 25 minút cesty autom. Jasná ako Top lyžiarske stredisko ponúka 23 lanoviek a vlekov, 50 km špičkovo upravených zjazdoviek vhodných pre všetky skupiny lyžiarov. Lyžovať na jeden skipas môžete na severnej strane Chopku a aj na južnej strane .

U nás môžete využiť zlacnené ceny skipasov od 22€ /celý deň /dospelá osoba/. Výška ceny je závislá od termínu .

 • Hostia ubytovaní u nás môžu okrem super cien na skipasy využiť aj vynikajúce zľavy na termálne bazény Bešeňová a Tatralandia od 12€/dospelá osoba/celý deň/.
 • V cene pobytu poskytujeme našim hosťom aj Liptov region card pre každého v hodnote 5€ zdarma.  Ide o regionálnu zľavovú kartu ( 5-100% zľavy na viac ako 50 atrakcií na Liptove). Viac o karte  na www.visitliptov.sk

Skialpinizmus v Roháčoch

Okrem lyžiarskych stredísk pre zjazdové lyžovanie je len 5 km od nás začiatok Žiarskej doliny (po staronovom aj v dvojtvare Smrečianska dolina, kedže ide o historický názov).  Táto dolina je rajom pre všetkých skialpinistov. Je centrom najznámejších slovenských pretekov v skialpinizme Bokami Západných Tatier. Na svoje si tu prídu začiatočníci (výšlap na Žiarsku chatu), pokročilí (Žiarske či Smutné sedlo), aj skúsení horskí lyžiari (Tri kopy, Baníkov, Baranec….) Náši chalani Jakub a Matej sú v doline ako doma, takže v prípade záujmu Vám ochotne poradia.

Bežky a korčule

Aj tento rok  sa budú pripravovať strojovo udržiavané trate na bežky v okolí Smrečian až do Žiarskej (Smrečianskej doliny) a ľadové klzisko (len 100 metrov od ubytovanie). Príprava týchto atrakcií závisí samozrejme na priaznivom počasí.  

Kam do mesta ?

V termíne od 17.1. až 29.3.2018 každú stredu v čase od 19,30 zažijete v historickom centre Liptovského Mikuláša atraktívnu šou, kde historické postavy viažúce sa na Liptovský Mikuláš ožijú a zaujímavou formou Vám porozprávajú niečo o sebe.

Dedinské múzeum pár metrov od nás

Navštívte prehliadku exponátov v dedinskom zážitkovom múzeu (priamo pri ubytovaní).  Ide o múzeum so sloganom "prosím, dotýkajte sa". Deti sa zahrajú so starodávnymi hračkami, budete hádať na čo slúžili starodávne predmety, posedíte v historických školských laviciach alebo si zatkáte na tkáčskych krosnách...

A čo je nové u nás v rekreačnom dome ?  

 • V našich 3 apartmánoch sme vymenili väčšinu postelí a všetky matrace, takže veríme, že si na dovolenke u nás oddýchnete ešte viac ako doposiaľ.

 • Postavili sme pre Vás prestrešenie slnečnej terasky v apartmáne Ostrý Roháč.

 • Zrekonštruovali sme balkóny pre lepší vzhľad a  taktiež bezpečnosť Vašich detí.

ĎAKUJEME a prajeme Vám Požehnaný predvianočný a Vianočný čas, všetko dobré v Novom roku 2018 a príjemne strávené najchladnejšie obdobie roka. Za nás všetkých pripájame vianočnú fotku našich dievčat Aničky a Boženky.

Rýchly kontakt

adresa

Matej Šiarnik, Smrečany 45, 032 05

shalom@shalom.sk
telefón  +421 907 871 649

 

 

NAŠI PARTNERI

Klaster Liptov